Żak: Byliśmy bliżsi zwycięstwa

Wracamy jeszcze do sobotniego pojedynku na szczycie Haiz IV ligi. Nasz grający trener, Maciej Żak, podsumował to remisowe starcie dla portalu SportoweBeskidy.pl:

"Byliśmy bliżsi tego, aby zwyciężyć. Zespół dobrze realizował założenia taktyczne, mieliśmy swoje sytuacje, by zdobyć bramkę. Murawa nie była w najlepszym stanie po opadach deszczu, ale jakość gry na tym nie ucierpiała. To świadczy, że nieprzypadkowo był to mecz drużyn nadających ton rozgrywkom. Pracujemy dalej na „maksa” w końcówce rundy. W tabeli jest duży ścisk, każdy z każdym może wygrać i o punkty nie jest łatwo. Zobaczymy, jaki będzie efekt naszych występów na finiszu tegorocznych zmagań. "

Pełną treść artykułu można przeczytać TUTAJ>>

foto: BartFotoSport